Atpakaļ atdošanās - Reklamācijas

OZONEE KONTS

Leguvumu pakete

Ozonee račun pruža više mogućnosti

Skatiet

Ko jūs iegūstat, izveidojot kontu?

Ar kontu Ozonee jūs varat vairāk. Reģistrējieties un pārbaudiet Ozonee konta iespējas. Ja jums tas nepatīk, jūs vienmēr varat atteikties.

  • Pasūtījumu vēsture
  • Produktu salīdzinājums
  • Papildu atlaides
jakna

Preču atpakaļ atdošanās

1. Lejupielādējiet un izdrukājiet līguma atteikuma veidlapu

Bez paraksta mēs nevarēsim atzīt atpakaļ atdošanos

Lejupielādējiet PDF veidlapu
Lejupielādējiet JPG veidlapu

2. Nosūtiet paku uz šo adresi:

Varat izvēlēties no divām iespējām:1. Mūsu galvenā atgriešanas/sūdzības adrese


Sūtīšana ir dārgāks, bet ātrāks process.


Alpha Fashion ozonee.lt
Naftowa 5
65-705 Zielona Gora
Poland

ar vārdiem Ozonee kopā ar pirkuma apliecinājumu un aizpildītu atgriešanas veidlapu2. Misija mūsu kuģniecības nodaļā
Tā nav mūsu noliktava, tikai transports pie mums. Lētāka piegāde un ilgāks pieteikšanās process. Nosūtīto paku vispirms saņem pārvadātājs un pēc tam nosūta mums. Nauda tiks atmaksāta 14 dienu laikā no datuma, kad sūtījums būs pie mums.Cienījamie klienti, lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja izvēlaties atgriezt preci Alytus, naudas atmaksāšanas periods var ilgt līdz 4 nedēļām no nosūtīšanas dienas. "Ozonee atrodas Polijā, un, ja sūtījumu sūtāt uz Alytus, jūsu sūtījums tiks nogādāts mūsu pārvadātāja sadales centrā/noliktavā. Pārvadātājs savāc visus sūtījumus ar norādi "Ozonee" un piegādā tos uz Poliju dažu dienu laikā. Tāpēc, nosūtot sūtījumu uz šo adresi, jūs piekrītat, ka preču nosūtīšana atpakaļ aizņems ilgāku laiku nekā nosūtīšana atpakaļ tieši uz galveno biroju Polijā.

CzechLogistic – Ozonee
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 Alytus, Lietuva

kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu un aizpildītu atgriešanas veidlapu3. Pinigų grąžinimas

gausite pinigų grąžinimą per 14 dienų po to, kai gausime Jūsų grąžinimo siuntą.

Informācija

1. Atgrieztās preces jāiepako atbilstošā veidā, lai pārvadāšanas laikā tās netiktu sabojātas.
2. Atgrieztās preces tiks pieņemtas tikai tad, kad tās tiks nosūtītas atpakaļ ar pilnu saturu (arī bezmaksas dāvanas utt.), un prece ar aksesuāriem nav bojāta. 
3. Lūdzu, pievienojiet aizpildīto atpakaļ atdošanās veidlapu un preču pirkuma apliecinājumu atpakaļ nosūtītajām precēm.
Mēs nepieņemam sūtījumus, kas nosūtīti ar pēcmaksu! Šādā veidā nosūtīta prece tiek atsūtīta atpakaļ sūtītājam, jo mēs nevaram savākt tādu sūtījumu.
4. Naudas atmaksa tiek realizēta 14 dienu laikā no atgrieztā sūtījuma saņemšanas dienas.

TIESĪBAS ATTEIKTIES NO LĪGUMA

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no šī līguma, nenorādot nekādu iemeslu. Termiņš atteikties no līguma beidzas pēc 14 dienām no dienas, kad prece nonākusi jūsu rīcībā vai kad trešās personas, kas nav pārvadātājs un persona, kuru jūs norādījāt, ir nonākušas preces valdījumā.

Lai izmantotu tiesības atteikties no līguma, jums jānosūta mums atteikuma veidlapa kopā ar nopirkto produktu uz šo adresi: (ALPHA FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, UL. NAFTOWA 5, 65-705 ZIELONA GÓRA, POLIJA) kā viennozīmīgu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtīta vēstule). Jūs varat izmantot atteikuma veidlapas paraugu, taču tā nav obligāta.
Lai saglabātu līguma atteikšanas termiņu, pietiek, lai jūs nosūtītu informāciju par minētas tiesības izmantošanu līdz līguma atteikšanas termiņa izbeigšanai.

LĪGUMA ATTEIKŠANAS SEKAS

Līguma atteikšanas gadījumā naudas līdzekļus atmaksāsim ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu vai ar PayPal sistēmu, ja pirkumi ir apmaksāti, izmantojot šo starpnieku (PIEZĪME, mēs pārdodam preces ar bezskaidras naudas pārskaitījumiem, tāpēc nevaram atmaksāt līdzekļus skaidrā naudā vai pa pastu) nekavējoties, un katrā ziņā nevēlāk nekā 14 dienu laikā. Jums nebūs jāmaksā papildu maksa sakarā ar šo atpakaļ atdošanu, izņemot preces atsūtīšanas izmaksu, (PIEZĪME, mēs nepieņemam piegādi ar pēcmaksu, sakarā ar uzņēmuma bezskaidras naudas apmaksas politiku) vai jebkuriem citiem nosacījumiem, kuriem klients piekrita iegādes laikā.
Mēs varam ieturēt atmaksu līdz brīdim, kad saņemam preci, trūkstošo preci vai kad saņemam pareizu bankas konta numuru, uz kuru tiks veikta atmaksa. Lūdzu, sūtiet mums atpakaļ vai atdodiet preci uz adresi: ALPHA FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, UL. NAFTOWA 5, 65-705 ZIELONA GÓRA, POLIJA, nekavējoties, un katrā ziņā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mūs informējāt par savu atteikšanos no līguma, kopā ar aizpildītu distances līguma atteikšanos deklarācijas veidlapu, kas pievienota sūtījumam. Mūsu tīmekļa vietnē pieejamās veidlapas izmantošana nav obligāta. Termiņš tiek saglabāts, kad jūs atsūtīsiet lietu līdz 14 dienas beigām. Jums ir pienākums apmaksāt tiešu lietas atdošanas. Jūs esat atbildīgi par lietas vērtības samazināšanu, savienotu ar lietas izmantošanu citādi, nekā tas bija nepieciešami lietas rakstura, īpašības un funkcionēšanas pārbaudīšanai, un par piekrišanām, izteiktām preces pasūtīšanas un atpakaļ atdošanās procesā. Distances līguma atteikšanas gadījumā līgumu uzskata par spēkā neesošu.

Patērētāja tiesības atteikties no līguma tiek izslēgtas, ja:

1. Līgums, kurā cena vai atalgojums ir atkarīgi no finanšu tirgus svārstībām, ko uzņēmējs nevar kontrolēt, un kuri var rasties pirms līguma atteikšanas termiņa;
2. Līgums attiecas uz īpašo lietu, izgatavotai pēc patērētāja specifikācijas vai viņa individuālas prasības apmierināšanai;
3. Līgums attiecas uz ātri nolietojamo lietu vai lietu ar īsu derīguma termiņu;
4. Līgums attiecas uz lietu, piegādāto slēgtā iepakojumā, kas pēc izpakošanas nevar būt atdota sakarā ar veselības aizsardzību vai pēc higiēnas iemesliem, ja iepakojums pēc piegādāšanas tika atvērts;
5. Līgums attiecas uz lietu, kas pēc piegādes, sakarā ar tās raksturu, tika nesadalāmi apvienota ar citām lietām;
6. Līgums, kurā priekšmets ir alkoholiskie dzērieni, par kura cenu tika panākta vienošanās, noslēdzot pirkuma līgumu, un kura piegāde var notikt tikai pēc 30 dienām, un kura vērtība ir atkarīga no tirgus svārstībām, kuras uzņēmējam nav iespējas kontrolēt;
7. Līgums, kurā patērētājs ir skaidri lūdzis uzņēmēju ierasties pie viņa, lai steidzami veiktu remontu vai apkopi. Gadījumā, kad uzņēmējs sniedz papildus citus pakalpojumus, kurus realizāciju prasīja patērētājs, vai piegādā citas preces, nekā rezerves daļas remonta vai konservācija veikšanai, līguma atteikšanas tiesības attiecas uz papildu pakalpojumiem vai lietām;
8. Līgums attiecas uz skaņas vai video ierakstiem, vai datora programmām, kas ir piegādātas noslēgtā iepakojumā, ja iepakojums tiek atvērts pēc piegādāšanas;
9. Līgums attiecas uz laikrakstu, periodisko izdevumu vai žurnālu piegādi, izņemot abonēšanas līgumus;
10. Līgums noslēgts atklātā izsolē.

REKLAMĀCIJAS

Ja vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, pirms sūtījuma atgriešanas sazinieties ar mums pa e-pastu. pa pastu. E-pastā lūdzam pievienot fotogrāfijas un defekta aprakstu.
Nosūtot sūtījumu, izmantojiet lētāko pārvadātāja piedāvāto piegādes veidu un pievienojiet precei aizpildītu sūdzības veidlapu.

Reklamācijas procedūras tiek uzsākta pēc tam, kad tīras preces, uz kurām attiecas reklamācija, nosūtīšanas mums kopā ar aizpildītu un parakstītu reklamācijas veidlapu. Netīrām precēm reklamācija netiks atzīta. Lai iesniegtu reklamāciju, lūdzu, nosūtiet to ierakstītā vēstulē vai kā pasta sūtījumu (nodokļu jautājumu dēļ mēs nepieņemam sūtījumus, nosūtītu ar pēcapmaksu) uz adresi:

CzechLogistic – Ozonee
Pulko g. 96 (LP Express DEPO)
62133 Alytus
Lietuva

AR PIERAKSTU “OZONEE”, KOPĀ AR PIRKUMA APLIECINOŠU DOKUMENTU UN AIZPILDĪTU REKLAMĀCIJAS VEIDLAPU

Lejupielādējiet PDF veidlapu
Lejupielādējiet JPG veidlapu

Reklamācijas par sūtījumu ar papildu apdrošināšanu:
Savācot sūtījumu, atveriet to kurjera klātbūtnē. Bojājuma konstatēšanas gadījumā ieteicam, lai kurjers sastādītu ziņojumu par bojājumiem. Pēc tam lūdzam kontaktēties ar mums.

Pārdošanas nosacījumi
Iegādājoties preces, jūs piekrītat ALPHA FASHION noteikumiem. Iepriekš minētie pārdošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kas noslēgti, pamatojoties uz mūsu tiešsaistes veikala piedāvājumiem.

Tiešsaistes ārpustiesas strīdu izšķiršana
Mēs arī vēlamies jūs informēt, ka jums ir iespēja izmantot ārpustiesas reklamācijas un sūdzības procedūras saskaņā ar Eiropas Komisijas izstrādāto tiešsaistes strīdu izšķiršanas kārtību, kas pieejama vietnē: http://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event= main.home.sho

pixel