Droši pirkumi

Droša iepirkšanās - kāpēc mums vajadzētu uzticēties?

Uzņēmumā OZONEE mēs rūpējamies, lai neviens nekad nezinātu jūsu privātos datus. Mēs darām visu, lai iepirkšanās mūsu veikalā būtu ērta un pilnīgi droša. Klienti vienmēr ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc mēs vēlamies pastāvīgi uzlabot pakalpojumu kvalitāti, un drošība ir viena no mūsu prioritātēm.

Mēs labi zinām, ka drošu pirkumu nodrošināšana mūsu veikalā ir pamats, bez kura nevar pastāvēt pat vislabākās kvalitātes produkti. Kāpēc iepirkšanās OZONEE veikalā ir droša?

Jūsu dati ir droši
Droši dati nozīmē drošu iepirkšanos. Veicot pirkumus OZONEE veikalā, jūsu dati tiek šifrēti ar SSL (Secure Sockets Layer) protokolu, kas novērš jebkādus mēģinājumus nozagt sensitīvus datus. Šis sertifikāts garantē apstrādāto datu konfidencialitāti. Tos pašus risinājumus izmanto banku sistēmas, kuru biznesa pamatā ir konfidencialitātes garantija. Jebkurā laikā varat arī iegūt informāciju par saviem datiem vai noņemt tos no mūsu sistēmas.

Mēs esam uzticams veikals
Mūsu uzņēmums atbilst stingrām prasībām attiecībā uz:
- privātuma un drošības politiku,
- produkta kartes salasāmību,
- skaidriem piegādes un apmaksas nosacījumiem,
- kā arī skaidru pasūtīšanas procesu vai līguma atteici / reklamāciju.

Mūsu rūpes par jūsu pirkumu drošību apstiprina pamatkapitāls 9 002 919 PLN apmērā, kas ir pilnībā iemaksāts. Mēs esam drošs uzņēmums, kas ir jūsu uzticības vērts.

Garantējam drošu iepirkšanos un maksājumu drošību
Vai jums ir jautājumi par drošu iepirkšanos vai citas šaubas? Kontaktējieties ar mums!
pixel