Sīkdatnes

Sīkdatņu izmantošanas politika

Interneta veikals, izmantojot Vietni, automātiski neievāc nekādus datus, izņemot datus, kas ietverti sīkdatnēs. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, ko nosūta tiešsaistes veikals, tie tiek glabāti jūsu datorā, saturot noteiktu informāciju, kas saistīta ar Vietnes un Tiešsaistes veikala izmantošanu.
Interneta veikala izmantotās sīkdatnes var būt pagaidu vai pastāvīgas. Pagaidu sīkdatnes tiek izdzēstas, aizverot pārlūkprogrammu, savukārt pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas arī pēc tam, kad esat pabeidzis tīmekļa Vietnes lietošanu, un tās tiek izmantotas tādas informācijas kā jūsu parole vai pieteikumvārds saglabāšanai, kas tīmekļa Vietnes lietošanu padara ātrāku un vieglāku.

I. Definīcijas

Administrators - nozīmē ALPHA FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., ar juridisko adresi Zielona Góra (65-705), ul. Naftowa 5, kas iekļauta Valsts tiesas reģistra Uzņēmēju reģistrā, kuru uztur Ekonomikas ministrs, Saimnieciska nodaļa, NIP (nodokļu identifikācijas numurs): 9291906045, Regon (reģistrācijas numurs): 368062332, kas nodrošina elektroniskos pakalpojumus, saglabā un piekļūst informācijai Lietotāja ierīcēs.
Sīkdatnes - ir informātikas dati, jo īpaši mazi teksta faili, kas tiek ierakstīti un saglabāti ierīcēs, ar kurām Lietotājs izmanto Vietnes lapas.
Pašu sīkdatnes - ir sīkdatnes, kuras ievieto Administrators un kas saistītas ar Administratora elektronisko pakalpojumu sniegšanu, izmantojot Vietni.
Ārējas sīkdatnes - ir sīkdatnes, kurus Administratora partneri ievieto tīmekļa Vietnē.
Vietne - vietne vai lietojumprogramma, kurā Administrators pārvalda vietni, darbojot domēnā (-os) ozonee.lv.
Ierīce - ir elektroniska ierīce, ar kuru Lietotājs iegūst piekļuvi Vietnei.
Lietotājs - ir subjekts, kuram saskaņā ar Reglamentu un likumu normām var sniegt elektroniskos pakalpojumus, vai ar kuru var noslēgt līgumu par elektronisko pakalpojumu sniegšanu.

II. Izmantoto sīkdatņu veidi


Sīkdatnes, kuras izmanto Administrators, ir drošas Lietotāja Ierīcei. Proti, šādā veidā nav iespējama vīrusu vai citu nevēlamu programmatūru vai ļaunprātīgo programmatūru iekļūšana ierīcē. Šie faili ļauj identificēt Lietotāja izmantoto programmatūru un pielāgot Vietni katram lietotājam atsevišķi. Sīkdatnes parasti satur izcelsmes domēna nosaukumu, glabāšanas laiku Ierīcē un pierakstīto vērtību.
Administrators izmanto divu veidu sīkdatnes:
Sesijas sīkdatnes: tiek saglabātas Lietotāja ierīcē un paliek tur līdz pārlūkprogrammas sesijas beigām. Pēc tam saglabātā informācija tiek neatgriezeniski izdzēsta no Ierīces atmiņas. Sesijas sīkdatņu mehānisms neļauj lejupielādēt jebkādus personas datus vai nekādu konfidenciālu informāciju no Lietotāja ierīces.
Pastāvīgas sīkdatnes: tiek saglabātas Lietotāja Ierīcē un paliek tur līdz izdzēšanai. Pārtraucot pārlūkprogrammas sesiju vai izslēdzot Ierīci, tās netiek izdzēstas no Lietotāja Ierīces. Pastāvīgo sīkdatņu mehānisms neļauj lejupielādēt jebkādus personas datus vai nekādu konfidenciālu informāciju no Lietotāja Ierīces.
Lietotājam ir iespēja ierobežot vai atspējot sīkdatņu piekļuvi savai Ierīcei. Ja jūs izmantojat šo opciju, jūs varēsiet lietot Vietni bez papildu funkcijām, kurām pēc būtības ir nepieciešamas sīkdatnes.

III. Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas


1. Veikals arī izmanto sīkdatnes, lai savāktu citus, nevis personas datus. Tie tiek izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus augstākajā līmenī, lai optimizētu Veikalā pieejamo saturu, pielāgotu to katra lietotāja individuālajām vajadzībām, kā arī reklāmas un statistikas vajadzībām. Šie dati nav personas dati un neļauj unikāli identificēt personu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu Sīkdatņu politiku.
2. Sīkdatne (arī sauktais “sīkfails” vai cookie) ir teksta fails, kas satur informāciju, kuru Lietotājs ir lejupielādējis, izmantojot gala ierīci (datoru vai citu mobilo ierīci), apmeklējot Veikala vietni. Sīkdatnes no Lietotāja pārlūkprogrammas tiek nosūtītas uz Veikala vietni, no kuras tās tika lejupielādētas, katra Lietotāja apmeklējuma laikā Veikala vietnē.
3. Veikala vietnē izmantoto Sīkdatņu veidi:
a. Sesijas - tiek glabātas Lietotāju ierīcēs tikai pārlūkprogrammas darbības laikā;
b. Pastāvīgas - glabātas pat pēc viena Veikala apmeklējuma veikšanas un parasti tiek izmantoti, lai personalizētu nākamo Lietotāja apmeklējumu, kas apmeklē Veikala vietni
4. Mēs neuzglabājam lietotāju personiskos datus, izmantojot sīkdatnes.
5. Informācija, kas apkopota, pamatojoties uz Sīkdatnēm, tiek izmantota, lai noteiktu atbilstošās preferences un optimizētu Veikala vietnes lietošanas procesu, statistikas veidošanu, Veikala Lietotāja sesijas uzturēšanu (pēc pieteikšanās).
6. Lietotājam ir iespēja ierobežot vai atspējot Sīkdatņu piekļuvi savai ierīcei.
7. Lietotājs var jebkurā laikā patstāvīgi mainīt Sīkdatņu iestatījumus, norādot nosacījumus to glabāšanai un piekļuvei gala ierīcei, izmantojot Sīkfailus. Iestatījumu izmaiņas var veikt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus vai pakalpojuma konfigurāciju. Tomēr iestatījumus var mainīt tādā veidā, lai bloķētu automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai informētu par tiem katru reizi, kad sīkdatnes tiek ierakstītas ierīcē. Sīkāka informācija par sīkdatņu apstrādes iespējām un veidiem ir pieejama pārlūkprogrammas iestatījumos.
8. Lietotājs jebkurā laikā var izdzēst sīkdatnes, izmantojot funkcijas, kuras ir pieejamas izmantotā tīmekļa pārlūkprogrammā.
9. Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana vai atspējošana var radīt grūtības, kas saistītas ar noteiktu Veikala tīmekļa vietņu funkciju izmantošanu, kurām pēc savas būtības ir nepieciešamas sīkdatnes.

IV. Sīkdatņu izmantošanas mērķi

Administrators izmanto savas sīkdatnes šādiem mērķiem:
1. Vietnes konfigurācija
I) Vietnes lapu satura pielāgošana Lietotāja vēlmēm un Vietnes lapu izmantošanas optimizēšana;
II) Vietnes Lietotāja ierīces atpazīšana un tās atrašanās vietas noteikšana, un vietnes pareiza parādīšana, kas pielāgota viņa individuālajām vajadzībām;
III) lietotāja izvēlēto iestatījumu atcerēšanās un lietotāja saskarnes personalizēšana, piemēram, attiecībā uz izvēlēto valodu vai reģionu, no kura nāk Lietotājs;
IV) tīmekļa vietnes apmeklēto lapu vēstures atcerēšanās satura ieteikšanai;
V) fonta lielums, vietnes izskats utt.
2. Lietotāju autentifikācija vietnē un lietotāju sesiju nodrošināšana vietnē
I) Vietnes Lietotāja sesijas uzturēšana (pēc pieteikšanās), pateicoties kurai Lietotājam nav atkārtoti jāievada pieteikumvārds un parole katrā Vietnes apakšlapā;
II) pareiza izvēlēto Vietnes funkciju konfigurācija, kas jo īpaši ļauj pārbaudīt pārlūka sesijas autentiskumu;
III) administratora sniegto pakalpojumu optimizēšana un efektivitātes paaugstināšana.
3. Vietņu pilnīgai funkcionalitātei nepieciešamo procesu realizācija
I) Vietnes lapu satura pielāgošana Lietotāja vēlmēm un Vietnes lapu izmantošanas optimizēšana. Jo īpaši šie faili ļauj atpazīt Lietotāja Ierīces pamatparametrus un pareizi parādīt vietni, kas ir pielāgota viņa individuālajām vajadzībām;
II) pareiza partneru programmas apkalpošana, kas īpaši ļauj verificēt lietotāju novirzīšanas avotus uz Vietnes lapām.
4. Lietotāja atrašanās vietas atcerēšanās
I) izvēlēto Tīmekļa vietnes funkciju pareiza konfigurācija, kas jo īpaši ļauj pielāgot Lietotājam sniegto informāciju, ņemot vērā viņa atrašanās vietu.
5. Analīze un izpēte, kā arī pārskatāmības audits
I) anonīmas statistikas izveidošana, kas palīdz saprast, kā Vietnes Lietotāji izmanto Vietnes lapas, kas ļauj uzlabot to struktūru un saturu.
6. Reklāmas pakalpojumu nodrošināšana
II) trešo personu pakalpojumu un produktu reklamas parādīšana ar Vietnes starpniecību;
7. Vietnes drošības un uzticamības nodrošināšana

Pakalpojumu administrators izmanto ārējais Sīkdatnes šādiem mērķiem:
1. Multimediju satura, kas ir lejupielādēts no ārējas vietnes, prezentēšana Vietnes lapās:
I) www.youtube.com [sīkdatņu administrators: Google Inc, ar juridisko adresi ASV]
2. Vispārīgu un anonīmu statisko datu apkopošana, izmantojot analītiskos rīkus:
I) Google Analytics [sīkdatņu administrators: Google Inc, ar juridisko adresi ASV]
II) IAI-Shop.com [sīkdatņu administrators: IAI S.A., ar juridisko adresi Ščecinā]
3. Lietotāja vēlmēm pielāgotu sludinājumu prezentēšana, izmantojot tiešsaistes reklāmas rīku:
I) Google AdSense [sīkdatņu administrators: Google Inc, ar juridisko adresi ASV]
4. Pieteikšanās vietnē, izmantojot kontu citā vietnē:
I) Facebook Connect [sīkdatņu administrators: Facebook Inc, ar juridisko adresi ASV, vai Facebook Ireland, ar juridisko adresi Īrijā]
II) Google [sīkdatņu administrators: Google Inc, ar juridisko adresi ASV]
III) Paypal [sīkdatņu administrators: PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A, ar juridisko adresi Luksemburgā, vai PayPal Inc., ar juridisko adresi ASV]
5. Interaktīvu funkciju izmantošana vietnes popularizēšanai, izmantojot sociālo tīklu vietnes:
I) twitter.com [sīkdatņu administrators: Twitter Inc., ar juridisko adresi ASV]
II) Facebook.com [sīkdatņu administrators: Facebook Inc, ar juridisko adresi ASV, vai Facebook Ireland, ar juridisko adresi Īrijā]
III) Pinterest [sīkdatņu administrators: Pinterest, Inc., ar juridisko adresi ASV]
6. Lietotājs var jebkurā laikā un patstāvīgi mainīt Sīkdatņu iestatījumus, norādot nosacījumus to glabāšanai un piekļuvei Lietotāja ierīcei, izmantojot Sīkdatnes. Iepriekšminētu iestatījumu izmaiņas var veikt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus vai pakalpojuma konfigurāciju. Tomēr iestatījumus var mainīt tādā veidā, lai bloķētu automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai informētu par tiem katru reizi, kad sīkdatnes tiek ierakstītas ierīcē Lietotājs. Sīkāka informācija par sīkfailu apstrādes iespējām un veidiem ir pieejama programmatūras (pārlūkprogrammas) iestatījumos.
7. Lietotājs jebkurā laikā var izdzēst Sīkdatnes, izmantojot funkcijas, kuras ir lietotā tīmekļa pārlūkprogrammā.
8. Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana var ietekmēt dažas tīmekļa Vietnē pieejamās funkcijas

Daudzos gadījumos vietņu pārlūkošanai izmantotā programmatūra (tīmekļa pārlūkprogramma) ļauj sīkdatnes saglabāt pēc noklusējuma lietotāja gala ierīcē. Sīkdatņu iestatījumus varat mainīt jebkurā laikā. Iestādīšanas var tikt mainītas jo īpaši tādā veidā, lai bloķētu automātisku sīkdatņu apstrādi tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos, vai informēt par katru sīkdatnes ierakstīšanu jūsu ierīcē.

Tiešsaistes veikals informē, ka sīkdatņu izmantošanas ierobežošana var ietekmēt dažas tīmekļa Vietnes lapās pieejamās funkcijas. Plašāka informācija par sīkdatnēm ir pieejama pārlūkprogrammas izvēlnes sadaļā “Palīdzība”.

Papildus sīkdatnēm tiešsaistes veikals var arī vākt datus, ko parasti vāc sistēmas administratori kā daļu no t.s. žurnāliem vai log failiem. Reģistros ietvertā informācija var apņemt Jūsu IP adresi, platformas tipu un interneta pārlūkprogrammu, interneta pakalpojumu sniedzēju un tās lapas adrese, no kuras apmeklējāt mūsu Vietni.

Dažās Vietnes apakšlapas un citi saziņas līdzekļi var būt tā sauktie "Web beacons" (t.s. elektroniskie attēli). Web beacons ļauj saņemt informāciju, piemēram, tā datora IP adresi, kurā tika ielādēta lapa, kurā tika ievietots fails web beacon, lapas URL numuru, lapas ielādes laiku, pārlūkprogrammas veidu, kā arī informāciju sīkdatnēs, lai novērtētu mūsu reklāmas efektivitāti. Šie dati tiks arhivēti un izmantoti tīmekļa Vietnes lietotāju statistiskās analīzes un globālās datplūsmas novērtēšanai. Šie dati netiks apvienoti ar jūsu sniegtajiem personas datiem.

Jebkurā gadījumā jūs varat bloķēt sīkdatņu instalēšanu vai izdzēst pastāvīgās sīkdatnes, izmantojot atbilstošās tīmekļa pārlūkprogrammas opcijas. Problēmu gadījumā ieteicams izmantot pārlūkprogrammas palīdzības failu vai sazināties ar izmantotā pārlūkprogrammas ražotāju. Papildus sīkdatnēm tiešsaistes veikals var arī vākt datus, ko parasti vāc sistēmas administratori kā daļu no t.s. žurnāliem vai log failiem. Reģistros ietvertā informācija var apņemt Jūsu IP adresi, platformas tipu un interneta pārlūkprogrammu, interneta pakalpojumu sniedzēju un tās lapas adrese, no kuras jūs apmeklējāt Vietni. Dažās Vietnes apakšlapas un citi saziņas līdzekļi var būt tā sauktie "Web beacons" (t.s. elektroniskie attēli). Web beacons ļauj saņemt informāciju, piemēram, tā datora IP adresi, kurā tika ielādēta lapa, kurā tika ievietots fails web beacon, lapas URL numuru, lapas ielādes laiku, pārlūkprogrammas veidu, kā arī informāciju sīkdatnēs, lai novērtētu mūsu reklāmas efektivitāti. Šie dati tiks arhivēti un izmantoti tīmekļa Vietnes lietotāju statistiskās analīzes un globālās datplūsmas novērtēšanai. Šie dati netiks apvienoti ar jūsu sniegtajiem personas datiem.

pixel