Attēli Krāsas Izmēri

Preces autentiskā krāsa


Preces autentiskā krāsa

Mūsu veikalā (ozonee.lv) mēs cenšamies darīt visu iespējamo, lai vislabāk atspoguļotu mūsu pārdoto preču patiesās krāsas. Tomēr dažām krāsām atkarībā no apgaismojuma (mākslīga gaisma, dienas gaisma, LED, fluorescējoša gaisma, ...) var būt dažādas nokrāsas - atkarībā no materiāla faktūras un krāsas. Preces aprakstā mēs norādām pareizu preces krāsu
Preču precīzas reproducēšanas nolūkā visas mūsu fotogrāfijas var būt palielinātas, lai klients varētu uzmanīgi paskatīt pārdoto preci.
Minimālas krāsu atšķirības var rasties sakarā ar individuāliem iestatījumiem un krāsu kalibrēšanas Klienta monitorā. LCD monitoriem ir tendence parādīt ļoti spilgtus attēlus ar spilgtām krāsām.


Minimālas krāsu atšķirības var rasties sakarā ar individuāliem iestatījumiem un krāsu kalibrēšanas Klienta monitorā. LCD monitoriem ir tendence parādīt ļoti spilgtus attēlus ar spilgtām krāsām.
Visas produktu fotogrāfijas ir tā sauktās "REAL FOTO" attēli - sagatavoti ar profesionāla foto aprīkojuma palīdzību, izmantojot studijas lampas.


Fotoattēli ir ALPHA FASHION īpašums. Mums ir pilnīgas autortiesības un mēs nepiekrītam attēlu lietošanai, kopēšanai un reproducēšanai bez mūsu ziņas un piekrišanas (saskaņā ar likumu par autortiesībām un blakustiesībām).


Apģērba izmērs

Uzņēmums OZONEE piedāvā dažādas preces, kas atbilst apmierinātu klientu lielajām cerībām. Mums ir plašs DAŽĀDU ražotāju produktu klāsts, tāpēc mēs iesakām neievērot etiķetes izmēru, kas norādīts produkta aprakstā. Lielākajai daļai ražotāju ir atšķirīgi izmēri.


Tāpēc katram produktam, kas redzams mūsu veikalā, ir pievienota izmēru tabula. Pirms pirkuma Klientam ir pienākums pārskatīt šo tabulu, lai izvairītos no nepareiza izmēra pirkšanas.


Datu ticamības saglabāšanai mēs mēram apģērbu no priekšpuses, plakani novietotu, bez izstiepšanas, ar aizpogotām pogām vai ar slēgtu rāvējslēdzēju (ja ir). Jaunas drēbes pielāgošanai mēs iesakām vienādi izmērīt savas iecienītākās, vispiemērotākās drēbes. Lai iegūtu apkārtmēru, iegūtu vērtību reiziniet x2.


Katrā modelī ir mērīts viens katra izmēra gabals, tāpēc tabulā norādītajos izmēros var būt minimālas atšķirības (tolerance +/- 3 cm).

pixel